Quantcast
Dienvidkurzemes festivāls "Rimbenieks" - Tango aizraujošie stāsti | VSIA LIEPĀJAS SIMFONISKAIS ORĶESTRIS

Dienvidkurzemes festivāls "Rimbenieks" - Tango aizraujošie stāsti

10.08.2024    19.00
Virgas muiža

Vasaras vakaru piepildot ar kaislīgiem ritmiem un neizsakāmu nostalģiju, 10. augustā aicinām uz koncertu, kas veltīts tango un stāstiem par aizrautību un ilgošanos, mīlestību un sāpēm.

Astora Pjacollas ģēnija mūzikas pasaulē sastapsimies ar slaveno “Četri gadalaiki Buenosairesā”, izsmalcināto un juteklisko “Oblivion”, kvēlojošo “Yo soy Maria” un aizkustinošo „Ave Maria“. Tango karaļa iekurtajai elegances un kaisles ugunskuram pievienosies arī Anhela Villoldo enerģiskais “El choclo”, kā arī Karlosa Gardela neaizmirstamā “Por una cabeza” – kompozīcija, kas vienmērīgi pulsē ar dzīves alkām un neizteiktām jūtām.

Luisa Guljelmi romantiskais “La vie en rose” būs kā medus pilns papildinājums tango noskaņām, ienesot saldumu un maigumu šajā piesātinātajā vakarā, kurā ikviena skaņa stāstīs savu unikālo stāstu.

Piedalās: 
Madara DRULLE (vijole)
Itāna GRĀBANTE (alts)
Anete DOVMANE (čells)
Ivars OZOLS (kontrabass)
Rustams BAGIROVS (akordeons)

Programmā:
Astors PJACOLLA (1921-1992)“Četri gadalaiki Buenosairesā”, „Oblivion“, „Yo soy Maria“, „Ave Maria“
Anhels VILLOLDO (1861-1919) „El choclo“
Karloss GARDELS (1890-1935) „Por una cabeza“
Luiss GULJELMI (1916-1991) „La vie en rose“

Aizsācies 2021. gadā, arī šogad augustā Dienvidkurzemes novadu apceļos Liepājas Simfoniskā orķestra rīkotais mūzikas festivāls “Rimbenieks”, piedāvājot vairākus izsmalcinātus muzikālus notikumus. Novada pilsētās un ciemos no 2. līdz 18. augustam norisināsies vairāki koncerti, kas apvienos augstākās raudzes māksliniekus un aizrautīgus klausītājus, radot neaizmirstamu muzikālo pieredzi.

Galvenais satura balsts festivālā “Rimbenieks” ir kamermūzika, ko atskaņo Liepājas Simfoniskā orķestra mūziķu veidoti ansambļi, pieaicinot savus domubiedrus un tuvākos skatuves draugus.

Pateicoties Dienvidkurzemes novada domes sniegtajam atbalstam, ieeja visos festivāla “Rimbenieks” koncertos arī šogad būs bez maksas.