Orķestris ir spoža dzintara lāse, kas no Liepājas atmirdz pasaulē. / eksprezidents Raimonds Vējonis /

Maijas Kovaļevska Zvaigžņu festivālā dziedās vasarā

Sakarā ar pagarināto ārkārtas situāciju valstī atkal tiek pārcelts jau aizvadītā gada Zvaigžņu festivālā neizskanējušie koncerti ar operdīvas Maijas Kovaļevskas un pianista Armanda Ābola piedalīšanos. Līdz ar to šie divi koncerti kopā ar aktuālā festivāla plānotajiem koncertiem notiks vasarā.

Kamermūzikas koncerts ar Maiju Kovaļevsku “Dziesmas un noktirnes” tiek pārcelts uz 1. jūliju, tādējādi pārtopot par 29. Liepājas Starptautiskā zvaigžņu festivāla atklāšanas koncertu. Savukārt kopā ar Liepājas Simfonisko orķestri plānotais Maijas Kovaļevskas un Armanda Ābola koncerts tiek pārcelts uz 3. jūliju. Iepriekš iegādātās biļetes uz šiem koncertiem joprojām ir derīgas, tomēr tuvojoties koncertu datumiem, klausītāji tiek lūgti sekot līdzi aktuālajai informācijai tepat orķestra mājas lapā, vai vietnē bilesuparadize.lv.

Liepājas Starptautiskais zvaigžņu festivāls kopā ar pieciem koncertiem šogad norisināsies jūlijā un augustā. Bez jau pārceltajiem koncertiem festivālā šogad gaidāms arī pianista Georgija Osokina solo koncerts, apvienības “Xylem trio” koncerts ar gruzīnu dziedātāju Lizu Kereselidzi, kā arī Liepājas Simfoniskā orķestra koncerts ar slaveno latviešu tenoru Aleksandru Antoņenko un maestro Gintaru Rinkeviču pie diriģenta pults. Par pārējo koncertu izsludināšanu un biļešu tirdzniecības sākumu vēl ziņosim atsevišķi.

Liepājas Starptautisko zvaigžņu festivālu atbalsta Liepājas pilsēta, Kultūras ministrija un Valsts Kultūrkapitāla fonds.

Jaunumi