Orķestris ir spoža dzintara lāse, kas no Liepājas atmirdz pasaulē. / eksprezidents Raimonds Vējonis /

Liepājas Simfoniskais orķestris tiešsaistē

Šeit apkopots viss maksas un bezmaksas saturs, ko Liepājas Simfoniskais orķestris šobrīd piedāvā tiešsaistē.

KONCERTINTERVIJU CIKLS “TUVĀK” (19 raidījumi)
SKATĪTIES šeit

Vēl vasarā Liepājas Simfoniskais orķestris ar Kultūras ministrijas un Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu aizsāka jaunu koncertsarunu ciklu TUVĀK ar nolūku tuvināt klausītāju orķestra mūziķiem, parādīt viņus sarunās un mūzikā, kā atzīst mūzikas apskatnieks Orests Silabriedis – palaikam ar patiešām lieliskiem pārsteigumiem. Šis cikls ar nu jau 15 pārraidēm ieguvis klausītāju atzinību, un to ir plānots turpināt.
Nepilnu stundu garajās sērijās tuvāk var iepazīt unikālās personības, kas veido šo kolektīvu. Raidījumā var baudīt gan orķestra mākslinieku spēli visdažādākajos mūzikas stilos, kā arī sarunā ar koncertzāles vadītāju Timuru Tomsonu, vai Rietumu radio ētera cilvēku Dzintaru Hmieļevski uzzināt, kas papildus mūzikai aizrauj un iedvesmo šos mūziķus.

"RADĪŠANAS NOSLĒPUMI" - KONCERTS BĒRNIEM UN JAUNIEŠIEM
SKATĪTIES šeit

Šis ir izglītojošs orķestra koncerts bērniem par to, kā top mūzika. Koncertā Liepājas Simfoniskais orķestris kopā ar klarnetistu Egīlu Šēferu un komponistu Rihardu Dubru aicina iepazīt mūzikas radīšanas noslēpumus.

KONCERTSARUNA “MŪZIKA KULTŪRVĒSTURES TELPĀ”
SKATĪTIES šeit

Vasaras sākumā šoreiz tikai ar vienu notikumu (un tiešsaistē) norisinājās Saldus Vasarsvētku kamermūzikas festivāls. Vēstures zinātņu doktora Harija Tumana un Latvijas Radio 3 “Klasika” žurnālistes, muzikoloģes Intas Zēgneres sarunu papildināja vijolnieces Līgas Baltābolas atskaņotā Johana Sebastiāna Baha mūzika.

KONCERTIERAKSTI LATVIJAS RADIO 3 PROGRAMMAS “KLASIKA” ARHĪVĀ:

VALSTS SVĒTKU KONCERTS "LATVIJAI 102"
KLAUSĪTIES šeit

Diriģents Ainārs Rubiķis, pianists Daumants Kalniņš, dziedātāja Liene Kinča. Programmā:  Ādolfa Skultes Uvertīra, Pētera Barisona "Latvju rapsodija" klavierēm un orķestrim, Romualda Kalsona Trīs daļas no svītas "Gadskārtu ierašu dziesmas", Jāņa Mediņa Piecas latviešu tautasdziesmas balsij un orķestrim, Mārtiņa Brauna Balāde "Tālavas taurētājs", Imanta Kalniņa Trīs daļas no svītas "Rotāju, dancoju".

LIEPĀJAS KONCERTZĀLES "LIELAIS DZINTARS" PIECU GADU JUBILEJAS KONCERTS
KLAUSĪTIES šeit

Diriģents Gintars Rinkevičs, dziedātāji Margarita Vilsone un Artjoms Safronovs, vijolnieks Daniels Lozakovičs. Programmas pirmajā daļā dažādu latviešu komponistu, kā arī klasiķu mūzika, otrajā daļā Čaikovska Vijolkoncerts.

ORĶESTRA 140. SEZONAS ATKLĀŠANAS KONCERTS
KLAUSĪTIES šeit

Diriģents Gintars Rinkevičs, pianists Luks Geņušs Programmā: Šopēna Pirmais Klavierkoncerts un Šostakoviča Desmitā simfonija.

28. LIEPĀJAS STARPTAUTISKĀ ZVAIGŽŅU FESTIVĀLA ATKLĀŠANAS KONCERTS
KLAUSĪTIES šeit

Diriģents Gintars Rinkevičs, pianists Vilems Lačumija, saksofonists Oskars Petrauskis. Programmā: Rimska-Korsakova "Spāņu kapričo", Ravela Klavierkoncerts, Ešenvalda saksofonkoncerta "Arktikas vīzijas: Jūra" pasaules pirmatskaņojums un Čaikovska "Itāļu kapričo".

KONCERTS "RAPSODIJA BLŪZA STILĀ"
KLAUSĪTIES šeit

Diriģents Mārtiņš Ozoliņš, pianiste Agnese Egliņa. Programmā: Ravela "Spāņu rapsodija", Gēršvina "Rapsodija blūza stilā" un Rimska-Korsakova svīta "Šeherezade".

27. LIEPĀJAS STARPTAUTISKĀ ZVAIGŽŅU FESTIVĀLA ATKLĀŠANAS KONCERTS
KLAUSĪTIES šeit

 Diriģents Gintars Rinkevičs, čellists Miša Maiskis. Programmā: Respīgi Adagio ar variācijām čellam un orķestrim, Čaikovska "Variācijas par rokoko tēmu" un Pirmā simfonija ("Ziemas sapņi").

ORĶESTRA 138. SEZONAS ATKLĀŠANAS KONCERTS
KLAUSĪTIES šeit

Diriģents Gintars Rinkevičs, pianists Aleksandrs Palejs. Programmā: Čaikovska Pirmais Klavierkoncerts un Mālera Pirmā simfonija ("Titāns").

ORĶESTRA 137. SEZONAS NOSLĒGUMA KONCERTS
KLAUSĪTIES šeit

Diriģents Gintars Rinkevičs, vijolniece Ilze Zariņa. Programmā: Hačaturjana Vijolkoncerts, Rahmaņinova Otrā simfonija.

26. STARPTAUTISKĀ LIEPĀJAS ZVAIGŽŅU FESTIVĀLA ATKLĀŠANAS KONCERTS
KLAUSĪTIES šeit

Diriģents Lucs Kēlers, pianists Reinis Zariņš, čellists Rustems Hamiduļļins. Programmā: Haidna Pirmais čellkoncerts, Bartoka Trešais klavierkoncerts un Dvoržāka Astotā simfonija.

Jaunumi