Orķestris ir spoža dzintara lāse, kas no Liepājas atmirdz pasaulē. / eksprezidents Raimonds Vējonis /

Vēl tikai līdz 14.janvārim ieraksti ar bezmaksas piegādi

Vēl tikai līdz 14. janvārim Liepājas Simfoniskais orķestris dāvā iespēju pasūtīt latviešu simfoniskās mūzikas ierakstus ar bezmaksas piegādi līdz pat namdurvīm visā Latvijā.

Sūtījumam tiks pievienota Liepājas Simfoniskā orķestra apsveikuma kartiņa ar iespēju uzrakstīt individualizētu sveicienu.

Šobrīd pirktāko Liepājas Simfoniskā orķestra ierakstu topā ir vēl pavisam nesen izdotie ieraksti – “Vēja mirdzums” ar mūziku, ko radījušas Santa Ratniece, Selga Mence, Gundega Šmite, Marina Gribinčika un Maija Einfelde un komponista Riharda Dubras simfoniskās mūzikas albums. Tiem seko arī pazīstamāko latviešu komponistu radītie Liepājas koncerti ar dažādu populāru latviešu solistu piedalīšanos, kā arī Imanta Kalniņa mūzikas ieraksti.

Diskogrāfijas sadaļā atradīsiet visus diskus, kas šobrīd tiek piedāvāti akcijā.

Piegādes un apmaksas iespējas:

Piegādes adrese

Apmaksas veids

Mājas, darba vieta, citur

Ar maksājumu karti pakas saņemšanas brīdī*

Ar priekšapmaksu uz bankas kontu

DPD Paku Skapis vai Paku Bode**

Ar priekšapmaksu uz bankas kontu

*NB! Skaidra nauda šobrīd netiek pieņemta
**Atrodi sev tuvāko DPD Paku Skapi vai DPD Paku Bodi šeit.

Piegādes termiņi:
Pasūtījumu izsūtīsim 1 darba dienas laikā pēc tā apstrādes, kas notiek darba dienās laikā no 9:00 līdz pl.16:00, vai 1 darba dienas laikā pēc pasūtījuma apmaksas saņemšanas dienas – gadījumā, ja ar priekšapmaksu. Piegāde līdz adresētam iespējama 2-3 darba dienu laikā, bet atkarīga no DPD kurjeru noslodzes.

!! Pēc pasūtījuma formas aizpildīšanas un nosūtīšanas, ar Jums sazināsimies, lai precizētu piegādes un apmaksas detaļas.

Jaunumi

Vēl tikai līdz 14.janvārim ieraksti ar bezmaksas piegādi