Orķestris ir spoža dzintara lāse, kas no Liepājas atmirdz pasaulē. / eksprezidents Raimonds Vējonis /

Kovaļevskas un Ābola koncerti notiks decembrī

Sakarā ar ieilgušo ārkārtas situāciju valstī 28. Liepājas Starptautiskā zvaigžņu festivāla noslēdzošie koncerti, kas bija paredzēti 13. un 14. martā, ir pārcelti uz 28. decembri pulksten 19 un 30. decembri pulksten 19. Iegādātās biļetes ir derīgas!

Liepājas koncertzālē “Lielais dzintars” no 13.marta uz 28. decembri pulksten 19 ir pārcelts salonmūzikas koncerts pēc 19. gadsimta parauga, kur muzicēs gan pasaulē atzītā soprāndziedātāja – Maija Kovaļevska, gan Čīlē rezidējošais latviešu pianisma virtuozs un augstskolas docētājs Armands Ābols, ģitārists Māris Kupčs, kā arī Rīgas kamerkora “Ave Sol” vīru grupa un diriģents Jurģis Cābulis. Programma koncertā ir ļoti izmeklēta – skanēs gan Lūcijas Garūtas un Jāņa Mediņa skaistas, pārdompilnas dziesmas, gan Friderika Šopēna 9. opusa populārās noktirnes (naktsmūzika) un Roberta Šūmaņa “Bērnu ainu” izlase, kā arī Franča Šūberta nepelnīti reti skanošas kordziesmas.

Savukārt koncertzālē “Lielais dzintars” 14. martā paredzētais 28. Liepājas Starptautiskā zvaigžņu festivāla noslēguma koncerts ir pārcelts uz 30. decembri pulksten 19. Šajā koncertā abus izcilos mūziķus – operdīvu Maiju Kovaļevsku un pianistu Armandu Ābolu būs iespēja klausīties saspēlē ar Liepājas Simfonisko orķestri Atvara Lakstīgalas vadībā. Armanda izpildījumā dzirdēsim iecienītāko no viņa Bēthovena opusiem – Ceturto klavierkoncertu, savukārt Maijas Kovaļevskas dziedājumā varēs baudīt slavenu itāļu opermūziku no Pučīni, Verdi un Bizē repertuāra, toskait ārijas, kas iekļautas arī dziedātājas nesen izdotajā solo albumā, kas ierakstīts turpat koncertzālē “Lielais dzintars” kopā ar Liepājas Simfonisko orķestri un diriģentu Atvaru Lakstīgalu.

Iepriekš iegādātās biļetes ir derīgas uz šo koncertu jaunajiem datumiem.

 

Jaunumi