Orķestris ir spoža dzintara lāse, kas no Liepājas atmirdz pasaulē. / eksprezidents Raimonds Vējonis /

LSO piedāvā dzirkstošu Gada izskaņas koncertu

23.decembrī Liepājas Simfoniskais orķestris aicina uz Gada izskaņas koncertu. Pašā Ziemassvētku priekšvakarā orķestris maestro Gintara Rinkeviča vadībā kopā ar solistiem Margaritu Vilsoni un Mihailu Čuļpajevu aicina baudīt pazīstamas operu un operešu ārijas un duetus.

LSO mākslinieciskā vadītāja G.Rinkeviča veidotajā programmā iekļautas populāras un pazīstamas melodijas no Volfganga Amadeja Mocarta, Džuzepes Verdi, Džoakīno Rosīni, Johana Štrausa, Franča Lehāra un citu komponistu operām un operetēm. Gadumijas tuvuma dzirkstošo burvību klausītājiem dāvās solisti Margarita Vilsone (soprāns) un Mihails Čuļpajevs (tenors).
Liepājā dzimusī Margarita Vilsone akadēmisko dziedāšanu mācījusies augstskolās Brēmenē un Nirnbergā, kur arī ieguvusi diplomu un maģistra grādu. Dziedātāja ir saņēmusi stipendijas un apbalvojumus no DAAD fonda, Oskara un Veras Riteru fonda, ieguvusi Vācijas stipendiju, Baireitas stipendiju, kā arī saņēmusi godalgotu vietu "Accademia Belcanto" konkursā un 2015. gadā iekļuvusi Rikardo Zandonai konkursa finālā Itālijā. No 2015./2016. gada sezonas Margarita ir Nirnbergas valsts Teātra operas studijas soliste.
Mihails Čuļpajevs sevi izcili pierādījis kā solo mākslinieks Latvijas Nacionālajā operā, vairāku sezonu garumā gan vokāli, gan aktieriski spoži sevi apliecinot daudzveidīgā repertuārā. 2017./2018. gada sezonu dziedātājs uzsāka ar Brukūzīša lomu Zigmara Liepiņa operā "Turaidas Roze". Solists bijis nominēts Lielajai Mūzikas balvai 2015 kategorijā "Jaunais mākslinieks", bet 2017. gadā ieguvis LNO fonda Gada balvu kategorijā "Labākais operas solists".
Biļetes uz koncertu nopērkamas visās "Biļešu paradīzes" kasēs un internetā.

Jaunumi