Orķestris ir spoža dzintara lāse, kas no Liepājas atmirdz pasaulē. / Valsts prezidents Raimonds Vējonis /

LIEPĀJAS VASARA / Mūzikas festivāls

Festivāls LIEPĀJAS VASARA, ko ik gadu organizē Liepājas Simfoniskais orķestris, ir leģendārā vasaras simfoniskās mūzikas cikla LIEPĀJAS VASARA garīgais mantinieks un turpinājums. Gadu desmitiem Liepājā, Jūras parka brīvdabas estrādē siltajās vasaras dienās liepājnieki un kūrviesi ar visām ģimenēm varēja baudīt simfoniskās mūzikas koncertus. Tālajā 1783.gadā šo iniciatīvu aizsācis toreizējais Kurzemes hercogs Pēteris Bīrons. Pēdējos gados festivālā skanējuši tādi skaļi vārdi kā Giora Feidmans, Gidons Krēmers un „Kremerata Baltica”, Avi Avitals, Tokiko Kato un vēl citi.

 

 

18.08.2018. plkst. 18:00, koncertzāle LIELAIS DZINTARS, lielā zāle
GINTARS RINKEVIČS. VERDI REKVIĒMS
Liepāja Simfoniskais orķestris un Valsts akadēmiskais koris "Latvija" LSO galvenā diriģenta Gintara Rinkeviča vadībā piedāvā iespaidīgu un dramatisku opusu – Džuzepes Verdi Rekviēmu, kas klausītājam sagādā neaizmirstamus emocionāla pārdzīvojuma brīžus.

 

22.08.2018. plkst. 19:00, koncertzāle LIELAIS DZINTARS, Dzintara Jurgelaiša zāle
LIEPĀJAS MEŽRAGU ZELTA SKAŅAS
LSO mežragu kvartets – Ingus Novicāns, Aivars Vadonis, Mārcis Auziņš un Edgars Kalniņš, talkā aicinot savus draugus un muzikālos domubiedrus, piedāvā raibu muzikālo paleti no baroka un klasikas līdz džeza standartiem.

 

25.08.2018. plkst. 18:00, koncertzāle LIELAIS DZINTARS, lielā zāle
MAIJA KOVAĻEVSKA. SKAISTĀKĀS OPERU ĀRIJAS
Liepājas Simfoniskais orķestris, diriģents Atvars Lakstīgala un pasaulslavenā operdīva Maija Kovaļevska īpašā koncertā Liepājā!