Orķestris ir spoža dzintara lāse, kas no Liepājas atmirdz pasaulē. / eksprezidents Raimonds Vējonis /

KONCERTS ATCELTS! Maestro un Margarita Balanas

16.10.2021   17:00
Rundāles pils Baltā zāle

Koncerta apmeklēšana skatītājiem klātienē ir atcelta. Liepājas Simfoniskā orķestra tikšanās ar Margaritu Balanas būs vērojama tikai bezmaksas interneta tiešraidē piektdien, 15. oktobrī, pulksten 19 mūsu mājaslapas video sadaļā.

Lai saņemtu atpakaļ samaksāto naudu, lūdzam iegādātās biļetes atdot jebkurā "Biļešu paradīzes" kasē. Tiem apmeklētājiem, kas biļetes ir iegādājušies internetā, nauda jau automātiski ir atmaksāta.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Jūsu Liepājas Simfoniskais orķestris

______

Senās mūzikas eksperts, maestro Andris Veismanis un Liepājas Simfoniskais orķestris klausītājiem piedāvās stilistiski daudzveidīgu programmu ar Baha, Krafta un Šūberta mūziku. Antons Krafts ir viens no sava laika izcilākajiem čellistiem, tuvs Haidna, Mocarta un Bēthovena draugs, kā arī virtuoza un meistarīga čellkoncerta autors, un to dzirdēsim spilgtās solistes, spožās latviešu čellistes, Margaritas Balanas sniegumā. Franča Šūberta 8. simfonija savukārt tiek dēvēta par pirmo romantisko simfoniju, un tajā dominē jautājuma izteiksme. Neatšķetināts jautājums ir arī autora iecere šo simfoniju pabeigt kā četrdaļīgu ciklu. Kādi mūzikas pētnieki uzskata, ka uvertīru “Rozamunde” Šūberts rakstījis kā 8. simfonijas 4. daļu un tikai vajadzības spiests izmantojis kā lugas interlūdiju.

Soliste - Margarita BALANAS / čells

Diriģents – Andris VEISMANIS
Liepājas Simfoniskais orķestris

Programma:
Johans Sebastians BAHS – 3. orķestra svīta Remažorā
Antons KRAFTS – koncerts čellam ar orķestri Domažorā
Francis ŠŪBERTS – 8. simfonija “Nepabeigtā”
Francis ŠŪBERTS – uvertīra “Rozamunde”

Biļetes nopērkamas Biļešu Paradīzē