Orķestris ir spoža dzintara lāse, kas no Liepājas atmirdz pasaulē. / eksprezidents Raimonds Vējonis /

KONCERTS ATCELTS! LE BOURGEOIS GENTILHOMME

08.05.2021   17:00
Rundāles pils Baltā zāle

COVID situācijas dēļ šis koncerts diemžēl ir atcelts. 

Lai saņemtu atpakaļ samaksāto naudu, lūdzam iegādātās biļetes pēc iespējas ātrāk atdot jebkurā "Biļešu paradīzes" kasē, kas šobrīd darbojas (skatīt šeit: https://www.bilesuparadize.lv/home/stores). Tiem apmeklētājiem, kas biļetes ir iegādājušies internetā, nauda jau automātiski ir atgriezta atpakaļ. 

______

Liepājas Simfoniskais orķestris uz Rundāles pili atvedīs pils cienīgu programmu, kurā gan senatnīga grācija un aristokrātisks miers, gan enerģisks dzīvesprieks un dāsnas orķestra krāsas.

Koncertā solista un diriģenta lomās iejutīsies Gregors Vits – viens no pieprasītākajiem mūziķiem Vācijā. Viņš darbojas daudzpusīgi, būdams gan izcils obojists, gan diriģents un pedagogs. Kopš 1993. gada ir oboju grupas koncertmeistars Daniela Barenboima vadītajā Berlīnes valsts kapelā – vienā no pasaules vissenākajiem orķestriem.

Koncertā skanēs trīs dažādu laikmetu komponistu mūzika. Vēlīno baroka pārstāvēs vācu komponista un multiinstrumentālista Tēlemaņa  obojas koncerts, Mocarta serenāde pūšaminstrumentiem ieviesīs klasicisma vēsmas, un Štrausa svīta Pilsonis muižniekos visu papildinās ar romantisma komponistam raksturīgo daudzkrāsainību.

Gregors VITS / oboja, diriģents

Liepājas Simfoniskais orķestris

Georgs Fīlips TĒLEMANIS - Obojas koncerts miminorā
Volfgangs Amadejs MOCARTS -  12. serenāde pūšaminstrumentiem dominorā KV 388
Rihards ŠTRAUSS -  Svīta “Pilsonis muižniekos’’ op. 60 (Le bourgeois gentilhomme, 1920)

Biļetes nopērkamas Biļešu Paradīzē