Orķestris ir spoža dzintara lāse, kas no Liepājas atmirdz pasaulē. / eksprezidents Raimonds Vējonis /

KONCERTINTERVIJU CIKLS "TUVĀK" – ROBINS JĀNIS LELLIS (TROMBONS)

09.12.2021   19:00
tiešraidē no koncertzāles "Lielais dzintars"

Šajā īpašajā distancēšanās laikā radītais Liepājas Simfoniskā orķestra projekts TUVĀK ir attālināta tikšanās mūzikā un sarunā ar orķestra mūziķiem uz “Lielā dzintara” skatuves. Publikas mīlētais kolektīvs šobrīd daudziem asociējas vien ar  brīnišķīgu skaņu un skatuves kopskatu koncertzālē, pilī vai koncertarēnā, bet tuvāk iepazīt unikālās personības, kas veido šo orķestri, līdz šim nav bijusi iespēja. Šis koncertcikls, kas norisinās jau kopš aizvadītā gada vasaras, ir guvis lielu klausītāju atzinību, tāpēc arī šogad turpinām piedzīvot aizraujošas tikšanās ar Liepājas Simfoniskā orķestra mūziķiem. Koncertsarunu cikls piedāvā baudīt gan apgarotu orķestra mākslinieku solo spēli visdažādākajos mūzikas stilos, gan sarunu ar koncertzāles vadītāju Timuru Tomsonu, kur uzzinām, kas papildus mūzikai aizrauj un iedvesmo mūsu mūziķus.

Šī gada noslēdzošajā koncertsarunu cikla raidījumā tuvāk iepazīsim Liepājas Simfoniskā orķestra lielisko trombonistu ROBINU JĀNI LELLI. Trombona skaņas mūs ievedīs vācu komponista Ferdinanda Dāvida (Ferdinand David) un francūža Žaka Kasterādes (Jacques Castérède) mūzikas pasaulē. Pie klavierēm trombonistu pavadīs Edgars Tomševics.

Koncerta formāts ir paredzēts interneta tiešraides režīmam, tādēļ ilgs nepilnu stundu bez starpbrīža. BEZMAKSAS tiešraidi varēs vērot tepat Liepājas Simfoniskā orķestra mājas lapas video galerijā.