Orķestris ir spoža dzintara lāse, kas no Liepājas atmirdz pasaulē. / eksprezidents Raimonds Vējonis /

Pārcelts uz 17.06.2021.!!! KONCERTINTERVIJU CIKLS "TUVĀK" – DĀRTA TISENKOPFA (ARFA)

25.03.2021   19:00
tiešraidē no koncertzāles "Lielais dzintars"

Tehnisku iemeslu dēļ šī koncertsaruna tiek pārcelta uz 17. jūniju. 

Īpašais distancēšanās laiks ir radījis jaunu Liepājas Simfoniskā orķestra projektu – attālinātu tikšanos mūzikā un sarunā ar orķestra mūziķiem uz “Lielā dzintara” skatuves. Publikas mīlētais kolektīvs šobrīd daudziem asociējas vien ar  brīnišķīgu skaņu un skatuves kopskatu koncertzālē, pilī vai koncertarēnā, bet tuvāk iepazīt unikālās personības, kas veido šo orķestri, līdz šim nav bijusi iespēja. Šis koncertcikls, kas norisinās jau no aizvadītā gada 2. jūlija, ir guvis lielu klausītāju atzinību, tāpēc arī šogad piedzīvosim vairākas aizraujošas tikšanās ar Liepājas Simfoniskā orķestra mūziķiem. Varēsim baudīt gan apgarotu orķestra mākslinieku solo spēli visdažādākajos mūzikas stilos, kā arī sarunā ar koncertzāles vadītāju Timuru Tomsonu uzzināsim, kas papildus mūzikai aizrauj un iedvesmo mūsu mūziķus.

Šoreiz tuvāk iepazīsim Liepājas Simfoniskā orķestra arfisti DĀRTU TISENKOPFU. Viņas izpildījumā dzirdēsim Jekaterinas Valteres-Kīnes, Nino Rotas un Mihaila Gļinkas mūziku.

Koncerta formāts ir paredzēts interneta tiešraides režīmam, tādēļ ilgs nepilnu stundu bez starpbrīža. BEZMAKSAS tiešraidi varēs vērot tepat Liepājas Simfoniskā orķestra mājas lapas www.liepajassimfoniskais.lv video galerijā.