Orķestris ir spoža dzintara lāse, kas no Liepājas atmirdz pasaulē. / eksprezidents Raimonds Vējonis /

Dienvidkurzemes festivāls RIMBENIEKS / LIEPĀJAS MEŽRAGU KVARTETS

14.08.2021   20:00
Koncertzāle LIELAIS DZINTARS, Dzintara Jurgelaiša zāle
Jaunais Dienvidkurzemes festivāls nes Evalda Rimbenieka vārdu. Šis cilvēks, ko liktenis no zemnieku mājām Priekules novada Gramzdas pagastā ir aizvedis ne tikai uz Aizputi un Liepāju, bet licis arī pildīt Kārļa Ulmaņa valdības ministra pienākumus, ir bijis ilggadējs Liepājas pilsētas mērs, Liepājas operas, Tautas konservatorijas un Mākslas skolas dibinātājs pirms turpat 100 gadiem, kā arī Liepājas Filharmonijas atjaunotājs.
 
Festivāls aicina apceļot Dienvidkurzemi, atklājot tās kultūrvēsturisko mantojumu, dabas krāšņumu un cilvēku viesmīlību, sastopoties vasarīgos koncertos un baudot Liepājas mūziķu aizrautīgo spēli. Evalda Rimbenieka sapnis par attīstītu augstas kultūras sabiedrību ir joprojām dzīvs, to tālāk nesīs arī Dienvidkurzemes festivāls “Rimbenieks”.

*
Koncertā uzstāsies:
LIEPĀJAS MEŽRAGU KVARTETS (Edgars Kalniņš, Aivars Vadonis, Mārcis Auziņš, Ingus Novicāns)

Egija SPROĢE / flauta

Programmā skanēs:
Johans Sebastians BAHS, Žoržs BIZĒ, Johanness BRĀMSS, Volfgangs Amadejs MOCARTS, Ferencs DOPLERS u.c.

Atbalsta: Latvijas Republikas Kultūras ministrija

APMEKLĒTĀJU IEVĒRĪBAI: Koncerts plānots ar drošības pasākumiem, kas paredz apmeklētājus ar derīgu Covid-19 sertifikātu, kas apliecina negatīvu testu, vakcināciju vai pārslimošanu, kā arī bērnus līdz 12 gadu vecumam. Vairāk informācijas Kultūras Ministrijas mājas lapā https://www.km.gov.lv/lv/jaunumi un www.Covid19sertifikats.lvKoncertzālē jālieto sejas maskas!

Biļetes nopērkamas Biļešu Paradīzē