Orķestris ir spoža dzintara lāse, kas no Liepājas atmirdz pasaulē. / eksprezidents Raimonds Vējonis /

MESA UN LIEPĀJAS SIMFONISKAIS ORĶESTRIS

20.12.2018   20:00
Rīga, Arēna RĪGA

“Augot gan pašam, gan arī attīstoties manai daiļradei, vienmēr esmu sapņojis par lielām skatuvēm un arēnām. Kopā ar saviem draugiem un domubiedriem, radot mūsu darbus, neatlaidīgi esmu turpinājis sapņot. Sapnis - tā ir uzdrīkstēšanās, un šobrīd es uzdrīkstos - kopā ar Liepājas Simfonisko orķestri un projekta MESA draugiem!
MESA tas ir cēls mērķis un tikpat cēls sapnis. Mēs redzam, cik ļoti mēs esam auguši un mūsu idejas un vērtības kļūst klausītājiem tuvākas un aizvien vairāk novērtētas. Un es nebaidos apgalvot, ka 20.decembris Arēna Rīga tas ir LAIKS UN VIETA MANAM SAPNIM!”, tā par gaidāmo lielkoncertu saka pats projekta MESA idejiskais autors Gatis Irbe.

Plānotais lielkoncerts Arēnā Rīga ir paredzēts, kā grandiozs šovs - sintēze, kurā uz skatuves performē pāri par 70 mūziķiem, pulcējot Liepājas simfoniskā orķestra pilno sastāvu, kā arī MESA viesmāksliniekus.

Atgādinot par projektu MESA - tie jau ir divi studijas albumi, kuru tapšanā ir piedalījušies vairāki viesi. Viņu vidū ir Renārs Kaupers, IGO, Intars Busulis, etnoansamblis TAUTUMEITAS, JUMPRAVA, ARSTARULSMIRUS, kā arī vienā no pēdējiem singliem “VĒRTĪBAS” dalību ņēmusi grupa DAGAMBA. Abi studijas albumi, sakarā ar veiksmīgajiem pārdošanas rādītājiem, ir ieguvuši arī zelta diska statusu, un ir tikuši nominēti un apbalvoti ar dažādiem, Latvijas mūzikas skatuvei nozīmīgiem apbalvojumiem.
Projekta ietvaros notiek labdarības kampaņa "Mēs ar Mesa", kurā visi ienēmumi par mūzikas lejuplādi projekta mājaslapā tiek novirzīti rehabilitāciju programmām bērniem ar kustību traucējumiem, un tādējādi jau 17 bērni ir saņēmuši bez maksas ārstniecību vienā no progresīvākajiem rehabilitācijas centriem Ziemeļeiropā.

Biļetes uz koncertu nonāks tirdzniecībā pirmdien, 21.05.2018, plkst.12:00 internetā, projekta mājaslapā www.mesarmesa.lv. Stāvvietu biļešu cenas parterī ir 20 EUR, bet sēdvietu cenas jebkurā sektorā ir par vienotu cenu - 25 EUR.

Biļetes nopērkamas Biļešu Paradīzē

Aprīlis