21.oktobrī “Lielajā dzintarā” Pētera Vaska jubilejas koncerta īpašais viesis būs daudzu prestižu konkursu un balvu laureāts – krievu vijolnieks SERGEJS DOGADINS.
Tehnisku iemeslu dēļ RUNDĀLES PILĪ tiek ATCELTI bērnu auditorijai plānotie 8.oktobra koncerti “Atklāšanas noslēpumi”. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!
Ar koncertu 21.oktobrī Liepājas Simfoniskais orķestris svinēs viena no pasaulē atpazīstamākā latviešu komponista Pētera Vaska jubileju. Koncertā tiks prezentēts arī jaunākais Vaska skaņu ieraksts.
6.oktobrī Liepājas koncertzālē “Lielais dzintars” Baltajā zālē Liepājas Simfoniskais orķestris aicina savus jaunākos klausītājus uz koncertprogrammu “Atklāšanas noslēpumi”.
Liepājas Simfoniskā orķestra 136.koncertsezonas atklāšanā 16.septembrī koncertzālē “Lielais dzintars” savu debijas albumu prezentēs Latvijas pianisma svaigākā sensācija – Georgijs Osokins.
16.septembrī Liepājas Simfoniskais orķestris kopā ar jauno pianisma spīdekli Georgiju Osokinu savu nu jau 136.koncertsezonu atklās uz jaunās Liepājas koncertzāles “Lielais dzintars” skatuves.
Liepājas Simfoniskā orķestra koncertu cikls “Liepājas skaņas Rundāles pilī” turpināsies ar Liepājas stīgu kvarteta koncertu “Mūzika gaišam vakaram” 10.septembrī Rundāles pilī.
Festivāla LIEPĀJAS VASARA noslēgumā grandiozo Mocarta Rekviēmu atskaņos LSO un koris „Latvija” Atvara Lakstīgalas vadībā, kā arī Margarita Vilsone, Annika Šlihta, Ģula Rabs un Horhe A.Martiness.
20.augustā orķestris sniegs koncertu izcilā vācu maestro Luca Kēlera vadībā. Kā solisti Mocarta Piektā vijolkoncerta atskaņojumā piedalīties ievērojamais diriģēšanas profesors aicinājis Līgu Baltābolu.
12.augustā festivāls „Liepājas vasara” piedāvā Ērika Ešenvalda multimediālās simfonijas „Ziemeļu gaisma” pirmizrādi Kurzemē.
Festivālā „Liepājas vasara” 3.augustā Promenade Hotel Hika zālē būs iespēja dzirdēt 1998.gadā izveidoto, stabilu vietu Latvijas kamermūzikas ansambļu vidē iekarojušo Liepājas stīgu kvartetu.
Ar īpašu koncertu, kas neskanēs nekur citur, festivālā „Liepājas vasara” 27.jūlijā uzstāsies Aleksejs Lundins, Eva Bindere, Eriks Venbo Hu, Kristīne Blaumane, Ivars Bezprozvanovs un Artūrs Gailis.
20.jūlijā TRIO LIKE izpildījumā pirmatskaņojumu piedzīvos komponista Riharda Zaļupes skaņdarbs „Liepājas Trio”, ko komponists radījis speciāli festivālam LIEPĀJAS VASARA.
20.jūlijā plkst.19 Promenade Hotel Hika zālē muzicēs „Trio LIKE” – trīs jauni, talantīgi latviešu mūziķi – čelliste Dace Zālīte, pianiste Zane Volberga un sitaminstrumentālists Edgars Vaivods.
Populārās mūzikas žanrā festivālā „Liepājas vasara” divus koncertus 15.jūlijā koncertzālē „Lielais dzintars” sniegs Intars Busulis kopā ar Liepājas Simfonisko orķestri un „Abonementa orķestri”.
Ar Francijas institūta atbalstu Liepājas Simfoniskā orķestra festivālā „Liepājas vasara” 6.jūlijā plkst.19 koncertzālē „Lielais dzintars” ar soloprogrammu viesosies franču pianists – Vilems Lačumija.
Liepājas Simfoniskā orķestra rīkotais festivāls „Liepājas vasara” 1.jūlijā tiks atklāts ar starptautiski pazīstama vijoļdueta – Jevgēnijas Geļenas un Jegora Grečišņikova uzstāšanos.
Saulainajā sezonā LSO aicina baudīt festivāla „Liepājas vasara” plašo un daudzveidīgo piedāvājumu. Jūlijā un augustā koncertzālē „Lielais dzintars” un Promenade Hotel Hika zālē 8 burvīgi vasaras koncerti.
11.jūnijā Rundāles pilī Liepājas Simfoniskais orķestris diriģenta Atvara Lakstīgalas vadībā sniegs koncertu kopā ar izcilu itāļu pianisti Pinu Napolitano, atskaņojot Arnolda Šēnberga Klavierkoncertu.
Jūnijā LSO sadarbosies ar itāļu pianisti Pinu Napolitano, lai ierakstu namam ODRADEK RECORDS ieskaņotu Šēnberga, Kršeneka un Bartoka mūziku, ko CD formātā plānots izdot vēl šogad.
26. maijā 75. jubileju svin izcilais latviešu komponists Imants Kalniņš. Viņa dziesmas jau kļuvušas par vairāku paaudžu himnām.
135. koncertsezonas izskaņā Liepājas Simfoniskais orķestris saņēmis dāsnu dāvanu – dāņu apavu zīmola "Ecco" kurpes visam kolektīvam.
Ar diviem koncertiem – 20. maijā koncertzālē „Lielais dzintars” un 21. maijā Rundāles pilī kopā ar Vestardu Šimku Liepājas Simfoniskais orķestris noslēgs savu 135. ziemas koncertsezonu.
Fotogrāfa Jāņa Vecbrāļa personālizstāde „Saskati mūziku” tika atklāta pagājušajā vasarā Liepājā. Līdz šim tā tikusi eksponēta arī Aizputē, Bauskā, Vaiņodē, bet, sākot ar 3.maiju, būs skatāma arī Talsos.
Maijā Liepājas Simfoniskais orķestris diriģenta Atvara Lakstīgalas vadībā strādās pie Pētera Vaska Koncerta flautai un orķestrim ieraksta, ko CD formātā ierakstu nams WERGO izdos šā gada rudenī.
27.aprīlī Liepājas Simfoniskais orķestris kopā ar Egīlu Šēferu un komponistu Rihardu Dubru aicina atklāt mūzikas radīšanas noslēpumus īpaši bērniem un jauniešiem paredzētos koncertos .
15.aprīlī koncertzālē „Lielais dzintars” un 16.aprīlī Rundāles pilī kopā ar LSO uz skatuves kāps diriģents Andris Poga un čelliste Kristīne Blaumane. Programmā Rihards Štrauss.
2.aprīlī koncertzālē „Lielais dzintars” Liepājas Simfoniskais orķestris diriģenta Atvara Lakstīgalas vadībā atskaņos Imanta Kalniņa, Kārļa Lāča un Pētera Čaikovska mūziku.
25.martā LSO un VAK „Latvija” diriģenta Māra Sirmā vadībā atskaņos Gabriela Forē un Gijas Kančeli mūziku. Koncertā piedalīsies arī solisti – Elīna Šimkus, Rihards Mačanovskis un Maksims Risanovs.
13.martā izskanēs  24. Liepājas Starptautiskais zvaigžņu festivāls. Uz skatuves ar LSO un diriģentu Atvaru Lakstīgalu kāps spožā vijolniece Elīna Bukša un vācu spilgtākais mežradznieks Kristofs Ess.
12.martā kopā ar Liepājas Simfonisko orķestri uz 24. Liepājas Starptautiskā zvaigžņu festivāla skatuves kāps diriģēšanas profesors no Vācijas Lucs Kēlers un indiešu pianiste Šeila Arnolda.
11.martā plkst.19 Liepājas koncertzāles „Lielais dzintars” Lielajā zālē 24. Liepājas Starptautiskā zvaigžņu festivāla ietvaros  koncertu sniegs viens no pasaulē nozīmīgākajiem kamerkoriem – Latvijas Radio koris.
9.martā 24. Liepājas Starptautiskajā zvaigžņu festivālā uzstāsies viens no šobrīd pasaulē pieprasītākajiem koka pūšamo instrumentu kvintetiem – „Carion Quintet”.
8.martā uz festivāla skatuves kāps Spīķeru kvartets, kas vēl nesen vācu ierakstu kompānijas WERGO paspārnē klajā laida albumu ar pasaulē zināmākā latviešu komponista Pētera Vaska mūziku.
Viens no šobrīd pasaulē vadošajiem klavierduetiem „Duo Amal” – Jarons Kolbergs no Izraēlas un Bišara Haroni no Palestīnas uzstāsies kopā ar LSO, kā arī atskaņos aizraujošu soloprogrammu.
5.martā tiks atklāts 24. Liepājas Starptautiskais zvaigžņu festivāls. Ar LSO uz skatuves kāps viens no pasaulē vadošajiem klavierduetiem „Duo Amal”, kā arī pianists un diriģents Matiass Manasi.
Koncertcikla „Liepājas skaņas Rundāles pilī” ietvaros 20.februārī LSO un pianiste Aurēlija Šimkus diriģenta Atvara Lakstīgalas vadībā atskaņos koncertprogrammu „Aurēlija Šimkus un Vīnes klasika”.
Ar trīs koncertiem Liepājā, Cēsīs un Rēzeknē orķestris janvāra beigās atzīmēs Imanta Kalniņa 75 gadu jubileju. Pasaules pirmatskaņojumus piedzīvos leģendārā latviešu komponista trīs skaņdarbi.
23.janvārī Liepājas Simfoniskais orķestris dosies uz Rīgu, lai kopā ar izcilo somu čellistu Marko Ilonenu diriģenta Jāņa Liepiņa vadībā atskaņotu Pētera Vaska Pirmo čellkoncertu.
Vecā gada vakarā Liepājas Simfonisko orķestri divos koncertos Brodvejas mūziklu noskaņās varēs baudīt Cēsīs un Liepājā.
Liepājas Simfoniskais orķestris Adventa laikā Ziemassvētku noskaņas tuvinās ar koncertu "Priecājieties un gavilējiet".
Pianisma zvaigžņu festivāla tradīciju pārņēmējs – Liepājas Starptautiskais zvaigžņu festivāls – 2016.gadā iemirdzēsies ar jaunu vērienu koncertzālē "Lielais dzintars".

Gada pēdējo mēnesi Liepājas Simfoniskais orķestris aizvadīs svētku gaidās un noskaņās, piedaloties jubilejas svinībās, ieskandinot Ziemassvētkus un sagaidot Jauno gadu.

Piektdien, 27.novembrī, Liepājas Simfoniskais orķestris dosies uz Kauņu, kur uzstāsies mūsdienu mūzikas festivāla "Iš arti" Galā koncertā Kauņas Valsts filharmonijas zālē.
Liepājas Simfoniskais orķestris sadarbībā ar Nacionālo Ierakstu kompāniju SKANI prezentēs jaunu CD "Brīvības skaņa" jeb "Sound of Freedom" – Imanta Kalniņa 4.simfonijas un Koncerta čellam un orķestrim ierakstu ar latviešu čellisti Martu Sudrabu solistes lomā. 
Jau sestdien, 14.novembrī grupa "Remix" un Liepājas Simfoniskais orķestris Latgales vēstniecībā "Gors" aizvadīs pirmo koncertu grupas 30 gadu jubilejas turnejā. Koncertu sērijas noslēgums gaidāms divos koncertos 17. un 18.novembrī koncertzālē "Lielais dzintars".

Liepājas Simfoniskais orķestris kā savu skanisko vadmotīvu turpmāk izmantos fragmentu no grupas "Instrumenti" kompozīcijas "Medicine". Šo motīvu izmantos arī kā zvana signālu pirms orķestra koncertiem.

Novembrī Liepājas Simfoniskajam orķestrim paredzēti vairāki spilgti notikumi, tostarp koncertzāles "Lielais dzintars" Lielās zāles atklāšana, turneja kopā ar grupu "Remix", kā arī viesošanās Kauņā.

Liepājas Simfoniskais orķestris saņems Valsts kultūrkapitāla fonda finansējumu divos projektu konkursos. 

Liepājas Simfoniskais orķestris aizvadījis ražīgu un koncertiem bagātu oktobri. Koncertu klāstā spilgtākais notikums bija jaunās koncertzāles "Lielais dzintars" kamerzāles atklāšana.

Trešdien, 7. oktobrī, Graudu ielas koncertzālē plkst. 10.00 Liepājas Simfoniskais orķestris savus klausītājus aicina uz “Muzikālajām pasakām”.
Ceturdien, 1. oktobrī, Liepājas Simfoniskais orķestris piedalīsies starptautiskā klasiskās mūzikas festivālā “Intermezzo”, kas notiks Gariūnai biznesa centrā Viļņā, Lietuvā no 1. līdz 8. oktobrim.
Piektdien, 18. septembrī, Liepājas Simfoniskais orķestris (LSO) devās ceļā uz Azerbaidžanu, lai, kā viens no galvenajiem viesiem, piedalītos U.Hadžibekova VII Starptautiskajā mūzikas festivālā Baku.
VSIA “Liepājas Simfoniskais orķestris” izsludina pieteikšanos uz trombonu grupas pūšaminstrumenta mūziķa vietu uz pilnu slodzi. 
Piektdien, 11. septembrī, plkst. 19.00 Liepājā Graudu ielas koncertzālē izskanēs labdarības koncerts “Mēs par savējiem”. Liepājas Simfoniskā orķestra (LSO) mūziķi ir apvienojušies koncertā, lai vāktu līdzekļus orķestra vijolnieces Evitas Talalasas rehabilitācija.
26.augustā plkst. 19.00 Promenade Hotel Hika zālē izskanēs šī gada festivāla “Liepājas vasara” pēdējais kamermūzikas koncerts “Skaņas un noskaņas”. 
Šonedēļ Graudu ielas koncertzālē, Liepājā, norisinās Starptautiskās diriģēšanas meistarklases, ko, sadarbībā ar Liepājas Simfonisko orķestri, organizē Orķestra Diriģentu akadēmija.
Trešdien, 12. augustā, plkst. 19.00 Promenade Hotel Hika zālē  ar kamermūzikas koncertu "Dienvidu saule Liepājā" priecēs čellists ar Liepājas saknēm - Ivars Bezprozvanovs un pianiste Liene Circene.
No 30. jūlija līdz 27. augustam Liepājā norisināsies Liepājas Simfoniskā orķestra (LSO) organizētais mūzikas festivāls Liepājas vasara. To atklās japāņu estrādes dīvas Tokiko Kato koncerts “Sakuras zars”.
VSIA “Liepājas Simfoniskais orķestris” (LSO) izsludina pieteikšanos uz altu grupas II koncertmeistra vietu un altu grupas stīginstrumentu tutti mūziķa vietu.
12. jūnijā Liepājā tika prezentēts Liepājas Simfoniskā orķestra (LSO) jaunākais kompaktdisks Kurland Sounds.
6. jūnijā, Rundāles pils Baltajā zālē notika Liepājas Simfoniskā orķestra un Pētera Vaska kompaktdiska  Pēteris Vasks Sala | Musica appasssionata | Credo atvēršanas svētki. 
Š.g. 2. jūnijā Liepājas Simfoniskā orķestra mūziķi devās koncertturnejā uz Japānu, lai uzstātos ar slaveno japāņu estrādes zvaigzni Tokiko Kato un vijolnieci Ajako Isikavu (Ayako Ishikawa).
6. jūnijā pl.17.00 Rundāles pils Baltajā zālē koncerts “Stravinskis un Štrauss”, kas norisināsies koncertcikla “Liepājas skaņas Rundāles pilī” ietvaros.
14. maijā Ventspils teātra namā “Jūras vārti”, 15. maijā Liepājas Latviešu biedrības namā un 16. maijā Rundāles pils Baltajā zālē 134. sezonas noslēgumā LSO atkaltiksies ar izcilo vācu diriģentu Lucu Kēleru. 
No 30. jūlija līdz 27. augustam Liepājā norisināsies jau 49. Liepājas Simfoniskā orķestra (LSO) organizētais festivāls „Liepājas vasara”.
25. aprīlī, plkt. 18.00 Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra jauktais koris „Laiks” atzīmēs 10 gadu jubileju koncertā „Atļaut laikam piepildīties”.
18. aprīlī plkst. 17.00 Rundāles pils Baltajā zālē koncertcikla “Liepājas skaņas Rundāles pilī” ietvaros notiks koncerts “Baroks un džezs”. Koncertā piedalās Miks Vilsons, Jānis Rubiks, Māris Zīlmanis, Ingrīda Reinholde, Ņikita Košeļevs.
Piektdien, 17. aprīlī, plkst. 13.00 Graudu ielas 50 koncertzālē “Liepājas kamerorķestris” aicina uz Kamila Sen-Sansa “Dzīvnieku karnevālu”.
Piektdien, 10. aprīlī, plkst. 19.00 Graudu ielas koncertzālē notiks koncerts “Pēdējais. Pirmais.”. Koncertā piedalās LSO, solists Egīls Šēfers (klarnete), diriģents - Reinis Lapa.
VSIA “Liepājas Simfoniskais orķestris” (LSO) izsludina pieteikšanos uz flautu grupas koncertmeistra vietnieka vietu uz pilnu slodzi.
Ceturtdien, 19. martā, plkst. 19.00 Liepājas Latviešu biedrības namā ar koncertu „Manai Liepājai” tiks atklāts 23. Starptautiskais Pianisma zvaigžņu festivāls.
Marts ir sievišķības, pavasara, Liepājas dzimšanas dienas un 23. Starptautiskā Pianisma Zvaigžņu festivāla mēnesis.
7. martā plkst. 17.00 Rundāles pils Baltajā zālē norisināsies šogad pirmais koncertcikla „Liepājas skaņas Rundāles pilī” koncerts „Rihardam Štrausam 150”.
Prestižajā britu klasiskās mūzikas žurnālā „Gramophone” marta numurā kritiķis Gajs Rikardss sniedzis atsauksmi par Leifa Sūlberga albumu „Orķestra, kora un ērģeļmūzika”, kurā orķestrim paredzētos skaņdarbus ieskaņojis LSO.
27. februārī plkst. 19.00 LLBN notiks koncerts „Izstādes gleznas”, kas norisināsies koncertcikla „Dzintara skaņas zvaigznājs” ietvaros. Koncertā piedalās Liepājas Simfoniskais orķestris, solists Jānis Ivuškāns (trompete), diriģents Andris Vecumnieks.
VSIA „Liepājas Simfoniskais orķestris” (LSO) izsludina pieteikšanos uz trīs vakantām vietām - I vijoļu grupas koncertmeistara vietnieka vietu un uz divām I vijoļu grupas stīgu instrumentu tutti mūziķa vietām.
No 18. līdz 21. martam Liepājā notiks LSO organizētais 23. Starptautiskais Pianisma zvaigžņu festivāls, kura ietvaros notiks četri koncerti. Divos no tiem būs iespēja dzirdēt talantīgo pianisti Mei Ji Fu no Malaizijas.
27.aprīlī plkst. 19.00 Latvijas Nacionālajā operā notiks komponista Ērika Ešenvalda multimediālās simfonijas „Ziemeļu gaisma” pasaules pirmatskaņojums, kurā piedalīsies arī Liepājas Simfoniskais orķestris.
11. janvāra pēcpusdienā lidostā „Rīga” piezemējās lidmašīna, kas mājās nogādāja 57 Liepājas Simfoniskā orķestra mūziķus (LSO), kuri aizvadīja 3 nedēļu garu tūri Āzijā – Ķīnas Tautas Republikā un Indijas Republikā.
Šodien, 5.decembrī, plkst. 19.00 Liepājā, Graudu ielas koncertzālē norisināsies Fransa Rasmusena un Martina Akervala diriģēšanas meistarklašu galā koncerts “Variācijas”.
Liepājas Simfoniskais orķestris (LSO) ir sācis biļešu tirdzniecību uz 23. Starptautisko Pianisma zvaigžņu festivālu, kas norisināsies no 2015.gada 18. līdz 21.martam.
29.novembrī plkst. 17.00 Rundāles pils Baltajā zālē Liepājas stīgu kvartets atskaņos programmu „Skaistā Vīne”. Programmā Jozefa Haidna, Volfganga Amadeja Mocarta un Ludviga van Bēthovena skaņdarbi.
31.oktobrī plkst. 19.00 Liepājas Latviešu biedrības namā Liepājas Simfoniskais orķestris (LSO) diriģenta Luca Kēlera (Vācija) vadībā koncertcikla „Lielo dzintaru gaidot” ietvaros sniegs koncertu „Ziemeļu rēnā svelme”. Soliste Kristīne Ostranda (vijole, Dānija). Programmā Žana Sibēliusa un Karla Nilsena skaņdarbi.
2014.gada 25.oktobrī visi skolas vecuma bērni un jaunieši būs īpaši gaidīti Rundāles pils muzeja apmeklētāji. Šajā dienā pils Baltajā zālē plkst. 13:00 un 15:00 izskanēs divi Liepājas Simfoniskā orķestra koncertuzvedumi "Zaļā pasaka" diriģenta Andra Vecumnieka vadībā.
Šo piektdien, 10.oktobrī, plkst. 19.00 Liepājas Latviešu biedrības namā skanēs koncerts „ImKa un Čaikovskis”. Koncertā piedalīsies Liepājas Simfoniskais orķestris diriģenta Atvara Lakstīgalas vadībā. Soliste Marta Sudraba (čells).
Liepājas Kultūras pārvaldes izsludinātajā projektu konkursā piedalījās arī Liepājas kamerorķestris ar projektu „Zaļā pasaka”. Projektu konkursa rezultātā ir iegūts finansējums tā realizācijai.
12. septembrī plkst. 19.00 Liepājas Latviešu biedrības namā Liepājas Simfoniskais orķestris (LSO) diriģenta Atvara Lakstīgalas vadībā atklās jauno koncertsezonu. Soliste Ilze Zariņa (vijole).
Rīt, 28. augustā, Liepājas Simfoniskais orķestris (LSO) diriģenta Atvara Lakstīgalas vadībā sniegs trīs koncertus Latvijas Nacionālās bibliotēkas atklāšanā. 
22. augustā plkst. 19.00 Liepājas Simfoniskais orķestris (LSO) piedalīsies 17. starptautiskajā garīgās mūzikas festivāla koncertā Rīgas Domā.
Klausītāju lielās intereses dēļ topošās koncertzāles “Lielais Dzintars” spāru svētku koncerts 30. augustā plkst. 19.00 no jaunceltnes pārcelts uz koncertestrādi "Pūt, vējiņi!" (Liepājā, Peldu ielā 57). 
21. augustā plkst. 19.00 Liepājas Sv. Jāzepa katedrālē norisināsies koncerts Godinājums” sadarbībā ar Valsts Akadēmisko kori LATVIJA”.
13. augustā plkst. 19.00 Liepājas Promenade Hotel Hika zālē skanēs festivāla “Liepājas vasara” koncerts “Dzintara skaņas zvaigznājs”, kurā piedalīsies Liepājas Simfoniskā orķestra (LSO) mūziķi.
6. augustā plkst. 19.00 Liepājas Promenade Hotel Hika zālē uzstāsiesneparasts duets: čellists Ruslans Viļenskis un bandoneonists Paolo Ruso.
2. augustā plkst. 17.00 Rundāles pils Baltajā zālē norisināsies koncertcikla “Liepājas skaņas Rundāles pilī” otrais koncerts, ko rīko LSO sadarbībā ar Rundāles pils muzeju.
31. jūlijā plkst. 19.00 Liepājas Promenade Hotel Hika zālē festivālā “Liepājas vasara” ar programmu “Tu esi atnākusi” viesosies Igo, Aivars Hermanis, Raimonds Macats un Ainis Zavackis.
23. jūlijā plkst. 19.00 Liepājas Promenade Hotel Hika zālē klausītāji varēs baudīt programmas “Modernais čells” mūsdienīgo skanējumu.
16. jūlijā plkst 19.00 Liepājas Promenade Hotel Hika zālē festivāla “Liepājas vasara” ietvaros notiks Ivara Bezprozvanova 30 skatuves gadu jubilejas koncerts.
9. jūlijā plkst. 19.00 Liepājas Promenade Hotel Hika zālē festivālā “Liepājas vasara” viesosies latviešu koklētāja Laima Jansone .
2. jūlijā plkst. 19.00 viesnīcas Promenade Hotel Hika zālē uzstāsies poļu kamermūzikas pērles, dāvājot klausītājiem neaizmirstamas skaņu un sajūtu gammas piepildījumu.
Koncerts par godu komponista un pedagoga Viļņa Šmīdberga 70 gadu jubilejai. LSO muzicēs diriģenta Andra Veismaņa vadībā, koncertā piedalīsies kameransamblis Altera veritas un grupa Remix.
Festivāls “Liepājas vasara” aicina Jāņu vakaru aizvadīt indiešu mūzikas un deju ritmos. 24. jūnijā plkst. 21.00 klubā “Fontaine Palace” uzstāsies indiešu deju grupa “Saptak”.  Ieeja pasākumā bez maksas.
19. jūnijā plkst. 19:00 Liepājas Latviešu biedrības nama zālē skanēs festivāla “Liepājas vasara” atklāšanas koncerts.
Liepājas Simfoniskā orķestra mūziķi lūdz pilsētas vadību koncertzāles“Lielais Dzintars” kamerzāli un studiju Civita Nova nosaukt Dzintara Jurgelaiša un Silvas Goldes vārdā.
Godinot pērnā gada 7. maijā mūžībā aizgājušo izcilo fagotistu un ievērojamo pedagogu Dzintaru Jurgelaiti (1967–2013), notiks mūziķim veltīts piemiņas koncerts.
Aizvadītajā sestdienā, 17. maijā, Rundāles pils Baltajā zālē notika Liepājas Simfoniskā orķestra jaunā koncertcikla “Liepājas skaņas Rundāles pilī” pirmais koncerts.

Liepājas Simfoniskais orķestris sadarbībā ar VAS “Valsts nekustamie īpašumi” un Imanta Lancmaņa svētību dodas koncertcikla “Liepājas skaņas Rundāles pilī” koncertos.
Š. g. 16. maijā plkst. 19.00 Liepājas Latviešu biedrības namā notiks Liepājas Simfoniskā orķestra (LSO) koncerts, ar ko noslēgsies orķestra 133. sezona.


7. maijā plkst. 19:00 Liepājas Latviešu biedrības namā norisināsies XXII Starptautiskā Pianisma zvaigžņu festivāla Post scriptum koncerts. 

No š. g. 22. līdz 27. aprīlim Liepājā norisināsies XXII Starptautiskais Pianisma zvaigžņu festivāls, ko organizē Liepājas Simfoniskais orķestris. 


Šī gada 14.aprīlī plkst. 18:00 kafejnīcā Darbnīca (Lielā iela 8, Liepāja) tiks atklāta izstāde, kas veltīta Starptautiskajam Pianisma zvaigžņu festivālam. 

28.martā plkst. 19.00 Liepājas Latviešu biedrības namā skanēs koncerts “Neparastā trijotne”. Koncertā piedalīsies solists Artūrs Hrustaļovs (trombons) un Liepājas Simfoniskais orķestris diriģenta Čārlza Olivjēri–Manro (Kanāda) vadībā.

No 18. līdz 22.martam Liepājas Simfoniskais orķestris (LSO) koncertcikla “Lielo Dzintaru gaidot” ietvaros dosies tūrē pa piecām Kurzemes reģiona pilsētām - Kuldīgu, Saldu, Ventspili, Liepāju un Rundāli.

Tuvojoties mīlētāju svētkiem – Valentīndienai, Liepājas Simfoniskais orķestris kopā ar solisti Ilonu Bageli, diriģentu Andri Vecumnieku, ir izveidojis koncertprogrammu „Mīlas stāsti”. Koncerts notiks 14.februārī plkst. 19:00 Liepājas Latviešu biedrības namā.

Turpinās biļešu tirdzniecība uz XXII Starptautisko Pianisma zvaigžņu festivālu, kas šogad norisināsies laika posmā no 23. līdz 27.aprīlim Liepājas Latviešu biedrības namā. Šogad klausītājus sagaidīs gan spožas atkalredzēšanās, gan intriģējoši jaunatklājumi.


17.janvārī LSO aicina uz visai neierastu koncertprogrammu „Šopēns piecos kontinentos”. Klausītāji varēs baudīt Šopēna mūziku dažādu pasaules tradicionālo un eksotisko instrumentu skanējumā.
LSO veco gadu atzīmēs ar gada izskaņas koncertu 29.decembrī. Orķestris kopā ar Andri Ērgli un Kristīni Zadovsku atskaņos fragmentus no pasaulslavenām operetēm un mūzikliem.
19.decembrī būs iespēja izbaudīt koncertu, ko pirms 2 gadiem ar lielām ovācijām uzņēma publika Rīgā. Pirms tam taps ieraksti, ko pēcāk ir plānots izdot CD formātā.
Labdarības akcijas „Nāc līdzās Ziemassvētkos!” koncertā  LSO uzstāsies kopā ar populāriem dziedātājiem, kā arī Latvijas Nacionālās operas solistiem un talantīgiem jauniešiem ar īpašām vajadzībām.
LSO, Andris Ērglis un Andris Veismanis ar bērnu un jauniešu koncertcikliem „Noslēpumu karaļvalsts – MŪZIKA” un „KOMPONISTS – kas tas tāds?” viesosies Ventspilī, Ogrē, Priekulē un Vaiņodē.
29.novembrī Liepājas Simfoniskais orķestris aicina jau uz nākošo cikla „Dzintara skaņas zvaigznājs” koncertu. Solo – vijolniece Līga Baltābola, pie diriģenta pults – Normunds Šnē.
LSO diriģenta Normunda Šnē vadībā muzicēs Latvijas Republikas proklamēšanas 95. gadadienas koncertā (18.novembrī plkst.17:30), ko tiešraidē no Latvijas Nacionālā teātra translēs LTV1.
No 5. – 10.novembrim LSO dosies Latvijas koncerttūrē, katru dienu sniedzot koncertu kādā no Latvijas pilsētām – Jelgavā, Madonā, Balvos, Cēsīs, Rēzeknē un Daugavpilī.
LSO mūziķi dosies uz Klaipēdu, lai piedalītos pārrobežu kopprojektā –  ar Klaipēdas kamerorķestri, baltkrievu pianistu Rostislavu Krimeru un painisma pasaules leģendu – austrieti Paulu Baduru-Škodu.
25.oktobrī ar koncertprogrammu „Ungāru dejas” LSO atsāks koncertciklu „Dzintara skaņas zvaigznājs”. Kāā soliste uz skatuves kāps orķestra flautu grupas koncertmeistara vietniece Anita Barlote.
10.oktobrī Liepājas Simfoniskais orķestris aicina klausītājus uz pirmo cikla „Lielo dzintaru gaidot” koncertu „Šūberts un Brukners”. Orķestra priekšā stāsies tā galvenais viesdiriģents – Lucs Kēlers.
Jau 2.un3.oktobrī Liepājas Simfoniskais orķestris aicina bērnus un jauniešus uz īpašiem koncertu cikliem, ko vadīs dziedātājs Andris Ērglis.
20.septembrī plkst.19:00 Liepājas Latviešu biedrības namā Liepājas Simfoniskais orķestris diriģenta Atvara Lakstīgalas vadībā atklās savu 133.koncertsezonu.
Ar LSO koncertu 1.septembrī plkst.16.00 kultūras pils „Ziemeļblāzma” atzīmēs savu simts gadu jubileju. Programmā gan Ešenvalda 4.Liepājas koncerts, gan pasaulslavena opermūzika.
17. augustā plkst. 19.00 Liepājas Sv. Jāzepa katedrālē Valsts Akadēmiskais koris „Latvija” un Liepājas Simfoniskais orķestris atklās 16. Starptautisko garīgās mūzikas festivālu.
Pagājušajā nedēļas nogalē LSO bija tas gods atklāt 3.Starptautisko Piano.lt vasaras festivālu, kas norisinājās Viļņas Gleznu galerijas „Art Gate” omulīgajā pagalmā.
Pagājušās nedēļas nogalē Liepājā spoži izskanēja ikgadējais mūzikas festivāls „Liepājas vasara”, kas jaunas krāsas un nianses sola meklēt arī turpmāk.
19.jūlijā noslēgsies festivāls „Liepājas vasara”. Noslēgumā gaidāms īpašs notikums – klarnetists Mārcis Kūlis atskaņos eksotisku turku komponista skaņdarbu.
12.jūlijā festivālā „Liepājas vasara” ar LSO atkārtoti koncertēs izcilais azerbaidžāņu diriģents Jalčins Adigezalovs. Koncerta īpašā viešņa – Lielās Mūzikas balvas laureāte Elīna Bukša.
„Liepājas vasara” aicina izbaudīt Rīgas Saksofonu kvarteta un komponista Raimonda Tigula jauno elektroakustisko programmu „Labyrinthus”.
21.jūnijā Latvijas mūziķi, mākslinieki un dažādu citu profesiju pārstāvji piedalījās latviešu mūzikas klasiķa Jāzepa Vītola dzimšanas 150.gadskārtai veltītajā līdaku copē.
XXV Vispārējos latviešu Dziesmu un XV Deju svētkos Liepājas Simfoniskais orķestris piedalīsies divos koncertos – 2.jūlijā Latvijas Universitātes Lielajā aulā un 3.jūlijā arēnā "Rīga".
No 14.– 19.jūnijam Rīgā norisinājās pirmais Arvīda Norīša Baltijas valstu stīgu kvarteta festivāls-konkurss, kurā 1.vietu ieguva Liepājas stīgu kvartets.
27.jūnijā festivāls „Liepājas vasara” piedāvā lielisku vakaru ar Arta Gāgas džeza kvartetu. Koncertā „Tumša nakte, zaļa zāle” skanēs latviešu tautas dziesmu apdares džeza stilā.
Ar koncertu „Ritma simfonija” 20.jūnijā tiks atklāts festivāls „Liepājas vasara”. LSO pavadījumā klausītāji dzirdēs lielisko latviešu sitaminstrumentālisti Elīnu Endzeli.
Festivāls „Liepājas vasara” turpina gadiem ilgās tradīcijas - mēneša garumā Liepājā skanēs gan simfoniskā mūzika, gan džezs un ambientā mūzika izcilu pašmāju un ārvalstu mākslinieku sniegumā.
Aizgājušajā nedēļā tika svinēta jaunās Austrumlatvijas koncertzāles atklāšana, kurā savu sniegumu rādīja LSO. Koncertu 30.maijā translēja gan Latvijas TV, gan arī Latvijas Radio.
24.maijā, piedaloties LSO, VAK Latvija, diriģentam Mārim Sirmajam un solistiem, pirmo reizi Latvijā uz vienas skatuves izskanēs Igora Stravinska skaņdarbi "Kāziņas" un "Kēniņš Edips".
Liepājas Simfoniskais orķestris 132. ziemas koncertsezonu noslēgs, kopā ar vienu no pasaulē izcilākajiem solistiem Gunāru Upatnieku atskaņojot Rolfa Martinsona Koncertu kontrabasam ar orķestri.
Negaidīti mūžībā ir devies pieredzējušais mūzikas pedagogs, ilggadējs LSO pūšamo instrumentu grupas koncertmeistars un E.Melngaiļa Liepājas Mūzikas vidusskolas orķestra vadītājs Dzintars Jurgelaitis.
LSO telpās pašreiz notiek cītīgi mēģinājumi – jau pēc dažām dienām LSO kopā ar Latvijas Nacionālās operas orķestra mūziķiem, operas kori un Valsts akadēmisko kori „Latvija” dosies viesizrādēs uz Omānu.
LSO stīgu sastāvs dodas uz Grieķiju, lai starptautiskajā mūzikas festivālā „Evmelia” sniegtu divus koncertus 26.un 27.aprīlī, noslēgumā uzstājoties ar pašu Neju Rozauro.
21.aprīlī noslēgsies 21. Starptautiskais Pianisma zvaigžņu festivāls. Festivāla apmeklētāji dzirdēs starptautiskas, skandalozas, pieredzējušas un uzlecošas pianisma pasaules zvaigznes.
20.aprīlī Pianisma zvaigžņu festivāls piedāvā 2 koncertus – starptautiski pazīstamu pianistu duets – Polīna Fradkina un Pols Rozenbaums un pasaules klases džezmeņi – Džūliana Džozefa trio.
19.aprīlī tiks atklāts 21. Starptautiskais Pianisma zvaigžņu festivāls. Atklāšanas gods šogad ticis trīs pašmāju pianistiem – Agnesei Egliņai, Andrejam Osokinam un Jurim Kalnciemam.
„Tīģeris pie taustiņiem”, skandalozais Čaikovska konkursa laureāts, fantastiskais duets, kurā apvienojušies spoži pianisti no Dānijas un Krievijas – tas viss un vēl vairāk jau pavisam drīz Liepājā.
4.aprīlī plkst.13:00 Graudu ielas koncertzālē koncetlekciju cikla „Mūzikas lielvalstis” ietvaros Liepājas Simfoniskais orķestris atskaņos interesantus amerikāņu mūzikas paraugus. Cena vien 0.50 Ls.
28.februārī Liepājas Simfoniskais orķestris dosies uz Ventspili, savukārt 20.martā uz Kuldīgu, lai atskaņotu vēl nesen Dienas gada balvai kultūrā 2012 nominēto Ceturto Liepājas koncertu.
Turpinot klausītājus iepazīstināt ar saviem spilgtākajiem mūziķiem, LSO koncertciklā „Dzintara skaņas zvaigznājs” piedāvā Reinholda Gliera virtuozo Koncertu mežragam ar orķestri Ingus Novicāna izpildījumā.
Liepājas Simfoniskā orķestra koncertlekciju cikls jauniešiem un bērniem „Mūzikas lielvalstis” lielu piekrišanu gūst arī citās Latvijas pilsētās.
Kristapa Pētersona Otrais Liepājas koncerts un Ērika Ešenvalda Ceturtais Liepājas koncerts nominēti prestižām Latvijas mūzikas un kultūras balvām.
15.februārī Liepājas Simfoniskais orķestris kopā ar Valsts Akadēmisko kori „Latvija” un solistiem diriģēšanas profesora Luca Kēlera vadībā atskaņos klasicisma ģēnija Mocarta mūziku.
Ir sākusies biļešu tirdzniecība uz 21.Starptautisko Pianisma zvaigžņu festivālu, kas četros koncertos norisināsies no 19. – 21.aprīlim Liepājā.
6. un 7.februārī Graudu ielas koncertzālē Liepājas Simfoniskais orķestris atskaņos jau trešo izglītojošā cikla „Mūzikas lielvalstis” koncertu.
18.janvārī ar koncertu „Budapešta – Vīne – Liepāja” Liepājas Simfoniskais orķestris aizsāks koncertu ciklu „Dzintara skaņas zvaigznājs”.
12.janvārī Rīgā atskanēs gadskārtējais latviešu simfoniskās mūzikas lielkoncerts, kur Liepājas Simfoniskais orķestris demonstrēs jaunāko dārgumu no savas īpašās Liepājas koncertu sērijas.
28.decembrī plkst.19.00 Liepājā, atpūtas centra „Libava” telpās baroka mūzikas cienītājiem būs reta iespēja baudīt baroka koncertu, ko sniegs Liepājas Simfoniskā orķestra mūziķi.
13.decembrī plkst.13:00 Graudu ielas koncertzālē Liepājas Simfoniskais orķestris atskaņos bērnu auditorijai paredzētu koncertu no cikla „Mūzikas lielvalstis”.
LSO aicina visus savus draugus un atbalstītājus ceturtdien, 29.novembrī plkst.17:30 Graudu ielā 50 uz īpašo bilžu koncertu - FOTO IZSTĀDES ATKLĀŠANA.
7.decembrī Liepājas Simfoniskais orķestris diriģenta Mārtiņa Ozoliņa vadībā atskaņos skaistākos krievu romantiskās mūzikas skaņdarbus, šoreiz ar izteiktu mīlestības tēmu.
Latvijas dzimšanas dienā Liepājas Simfoniskais orķestris kopā ar spožiem latviešu solistiem sniedza koncertu „Četras Latvijas”.
1.decembrī Liepājas Simfoniskais orķestris priecēs klausītājus Rīgā, kopā ar gruzīnu etnodžeza trio „The Shin” sniedzot unikālu koncertu pasaules mūzikas festivālā „Porta”.
Vairākos turpmākajos LSO koncertos kā solisti uzstāsies izcilākie mūziķi no paša orķestra vidus. Jau 2.novembrī Sensānsa Trešo vijoļkoncertu atskaņos Līga Baltābola.
19.oktobrī LSO pirmatskaņos slavenā latviešu skaņraža Ērika Ešenvalda rakstīto Ceturto Liepājas koncertu „Arktikas nakts vīzijas” klarnetei, orķestrim un elektronikai.
LSO piedāvā svaigu koncertciklu jauniešiem, kur četrās tematiski vienotās koncertlekcijās iepazīstinās ar mūzikas vēstures izcilākajiem paraugiem.
Liepājas Simfoniskais orķestris jauno sezonu sāks ar diviem latviešu mūzikas pirmatskaņojumiem – K.Pētersona Otro Liepājas koncertu un R.Zaļupes jaundarbu „Ie Elpa”.
Pulcējot arvien lielāku klausītāju pulku, astoņos, ļoti dažādos koncertos ar vairāku izcilu viesmākslinieku piedalīšanos šovasar ir izskanējis klasiskās mūzikas festivāls „Liepājas vasara”.
Šonedēļ Liepājā notiek diriģēšanas meistarklases, ko vada Londonas Karaliskās mūzikas akadēmijas profesors Kolins Meters - viens no izcilākajiem diriģēšanas profesoriem pasaulē.
Jūrmalā Dzintaru koncertzālē 1.septembrī izskanēs Maestro Raimonda Paula un LSO kopīgs koncerts "Dziesmas bez vārdiem", kurā skanēs Raimonda Paula teātra un kino mūzika.
Sadarbībā ar 15.Starptautisko garīgās mūzikas festivālu noslēgsies festivāls „Liepājas vasara”. Koncertā LSO tiksies ar kori „Latvija” un igauņu diriģentu Risto Jostu.
25.un 26.augustā Balvu muižā jau 13.reizi norisināsies Balvu kamermūzikas festivāls, kurā piedalīsies arī Liepājas Simfoniskā orķestra mūziķi dažādu kameransambļu sastāvā.
Kā ierasts festivāls „Liepājas vasara” piedāvās ikgadējo kameransambļu galà koncertu. Dažādu sastāvu kameransambļu izpildījumā būs klausāma stilistiski daudzveidīga mūzika.
Festivālā „Liepājas vasara” LSO priekšā jau otro reizi stāsies izcils azerbaidžāņu diriģents Jalčins Adigezalovs. Koncertprogrammā franču mūzikas šedevri.
Festivāls „Liepājas vasara” klausītājiem piedāvās jau iemīļoto LSO metālpūšamo instrumentu ansambli Amber Sound Brass, šoreiz kvinteta sastāvā.
Atvara Lakstīgalas vadībā festivālā „Liepājas vasara” skanēs baroka un Vīnes klasikas mūzika ar lielisku pašmāju solistu – čellistes Daces Zālītes un obojista Mārtiņa Zālītes piedalīšanos.
8.augustā plkst.19:00 Liepājā, Promenade Hotel Hika zālē festivāls „Liepājas vasara” piedāvā romantisku kamermūzikas koncertu Liepājas stīgu kvarteta un obojista Āra Burkina sniegumā.
1.augustā festivālā „Liepājas vasara” viesosies spožais mandolīnas virtuozs Avi Avitals, kurš kopā ar LSO diriģenta Andra Veismaņa vadībā būs dzirdams baroka mūzikas programmā.
27.jūlijā skanēs festivāla „Liepājas vasara” atklāšanas koncerts, kur varēs baudīt gan pianista Vestarda Šimkus virtuozitāti, gan LSO skanējumu lietuviešu maestro Gintara Rinkeviča vadībā.
No 27.jūlija līdz 30.augustam Liepājā norisināsies klasiskās mūzikas festivāls „Liepājas vasara”, šosezon piedāvājot koncertus ar vairākiem izciliem māksliniekiem gan no Latvijas, gan ārvalstīm.
Ar Džordža Geršvina „Rapsodiju blūza stilā” 8.jūnijā plkst.20:00 Rīgā, Lielajā Ģildē Liepājas Simfoniskais orķestris diriģenta Mārtiņa Ozoliņa vadībā priecēs Rīgas festivāla klausītājus.
26.maijā plkst.19.00 Liepājas Sv.Jāzepa katedrālē LSO ar jauniešu kori „Kamēr...” un solistiem – tenoru Aleksandru Antoņenko un baritonu Jāni Apeini atskaņos Dž.Pučīni opusu „Messa di Gloria”.
Pēc veiksmīgajiem koncertiem Pekinas mākslu festivālā „Meet in Beijing” LSO ir saņēmis piedāvājumu no Jaunzēlandes koncertaģentūras nākamā gada rudenī doties koncerttūrē pa Ķīnu.
18.maijā Liepājas Simfoniskais orķestris ziemas sezonas noslēgumā aicina uz koncertciklu „Krievu klasikas virsotnes”. Īpašais viesis - latviešu saksofonu zvaigzne Oskars Patrauskis.
Jau rīt un parīt, 10.un 11.maijā Liepājas Simfoniskā orķestra (LSO) vadošie mūziķi sniegs divus koncertus Pekinas mākslu festivālā „Meet in Beijing” Ķīnā. Rītdien koncertu filmēs Ķīnas Centrālā televīzija.
Farmācijas uzņēmums AS „Grindeks” kļūst par ģenerālsponsoru LSO mūziķu vieskoncertiem Ķīnas mākslu festivālā „Meet in Beijing” Pekinā.
Valsts Akadēmiskais koris „Latvija” kopā ar Liepājas Simfonisko orķestri piedāvā klausītājiem divos īpašos koncertos Rīgā noklausīties leģendāro Karla Orfa kantāti „Carmina Burana”.
Liepājas Simfoniskā orķestra (LSO) vadošie mūziķi ir aicināti piedalīties Pekinas mākslu festivālā „Meet in Beijing” Ķīnā, uz kurieni tie no 6.-12.maijam dosies ar uzņēmuma „Grindeks” dāsnu atbalstu.
Ar 20.gadsimta mūziku noslēgsies LSO šīs sezonas koncertlekciju cikls skolu jaunatnei „Laikmetu kodi mākslā un mūzikā”, kas no 17.-20.aprīlim norisināsies Liepājas skolās.
LSO galvenais diriģents nesen ir atgriezies no Lietuvas, kur 23.martā Viļņas Kongresu nama zālē sniedza koncertu kopā ar Lietuvas Valsts simfonisko orķestri un lietuviešu pianistu Kasparu Uinsku.
Liepājas Džeza dienu ietvaros notiks Liepājas Simfoniskā orķestra un maestro Raimonda Paula koncerts „Dziesmas bez vārdiem”.
Tikai trīs dienas – no 30.marta līdz 1.aprīlim visās Biļešu Paradīzes kasēs un internetā (www.bilesuparadize.lv) LSO saviem klausītājiem dāvā iespēju uz koncertiem iegādāties biļetes ar 25% atlaidi.
Liepājā, Sv.Annas baznīcā Liepājas Simfoniskais orķestris kopā ar kamerkori „Ave Sol”, kori „Laiks”, kā arī Latvijas Nacionālās operas solistiem atskaņos Georga Fridriha Hendeļa oratoriju „Mesija”.
30.martā plkst.19:00 Rīgā, Lielajā Ģildē ar Liepājas Simfoniskā orķestra koncertu „Il Mio Paradiso” noslēgsies festivāls Latvijas Jaunās mūzikas dienas 2012, ko ik gadu rīko Latvijas Komponistu savienība.
Ar 9 lieliskiem koncertiem Rīgā, Liepājā un Ventspilī ir noslēdzies Liepājas Simfoniskā orķestra rīkotais Starptautiskais Pianisma zvaigžņu festivāls, kas no 9.-18.martam norisinājās jau 20.reizi.
XX Starptautiskā Pianisma zvaigžņu festivāla noslēgumā Liepājas Simfoniskais orķestris saņem dāvanā sešus jaunus instrumentus - trīs trombonus un trīs trompetes.
18.martā plkst.18:00 Liepājas teātrī ar trīs latviešu pianistu uzstāšanos noslēgsies XX Starptautiskais Pianisma zvaigžņu festivāls, kurā izskanēs komponista Riharda Dubras Trešais Liepājas koncerts.
17.martā plkst.18:00 Liepājas teātrī XX Starptautiskajā Pianisma zvaigžņu festivālā vienā solo koncertā varēs dzirdēt divas pianistes – itālieti Saskju Džordžīni un polieti Beatu Biliņsku.
Brīnišķīgā koncertprogrammā ar poļu diriģentu Tadeušu Voicehovski pie LSO diriģenta pults dzirdēsim spožus pianistus no Baltkrievijas, Polijas un Itālijas.
Ar diviem solo koncertiem XX Starptautiskā Pianisma zvaigžņu festivālā viesosies Baltkrievijas Valsts filharmonijas klavierduets Natālija Kotova un Valērijs Borovikovs.
14.martā plkst.19:00 Liepājas teātrī notiks vienīgais XX Starptautiskā Pianisma zvaigžņu festivāla džeza koncerts „Jazz International”.
Vienā koncertā uz Pianisma zvaigžņu festivāla skatuves gan pieredzes bagāti pianisti - Laura Favre-Kāna un Antons Ļahovskis, gan  arī visu laiku jaunākā festivāla dalībniece Umi Gareta.
Latvijas Lielo Mūzikas balvu 2011 kategorijā „Par izcilu darbu ansamblī” ir saņēmusi Liepājas Simfoniskā orķestra pirmā vijole Ilze Zariņa par izcilu koncertmeistares darbu orķestrī.
Atklāšanas koncertā klausītāji dzirdēs izcilus pianistus no Lietuvas – tēvu un dēlu Petru un Luku Geņušus, kā arī pašreiz spilgtāko Luksemburgas pianisti Keti Krīru.
9.martā plkst.19.00 Rīgā, Lielajā Ģildē klausītājiem būs iespēja sajust Starptautiskā Pianisma zvaigžņu festivāla 20 gadu jubilejas atmosfēru reprezentācijas koncertā „Pianisma lielvalstis”.
No 9.-18.martam ar deviņiem koncertiem Rīgā, Liepājā un Ventspilī sadarbībā ar klavieru ražotājiem…
24.februārī plkst.19.00 Liepājā, atpūtas centra „Libava” elegantajās telpās baroka mūzikas koncertu sniegs Liepājas…
XX Starptautiskā Pianisma zvaigžņu festivāla džeza koncertā (14.martā plkst.19.00 Liepājas teātrī) klausītājiem būs…
8.februārī plkst.19.00 Liepājas Latviešu biedrības namā Liepājas Simfoniskais orķestris jauno gadu turpina ar…
Tikko ir paziņoti Latvijas Lielās mūzikas balvas 2011 nominanti. Liepājas Simfoniskajam orķestrim ir…
Šonedēļ Liepājas skolās jau atkal norisinās Liepājas Simfoniskā orķestra (LSO) skolu jaunatnei paredzētais…
XX Starptautiskā Pianisma zvaigžņu festivāla jubilejas svinības sāksies ar ieskaņas koncertu 9.martā Rīgā,…
Ikgadējā Latviešu simfoniskās mūzikas lielkoncertā, kas notiks jau šo piektdien, 20.janvārī plkst.19.30 Rīgā,…
Nupat paziņoto pretendentu sarakstā uz Latvijas Mūzikas ierakstu Gada balvu 2011 ir izvirzīts…
13.janvārī plkst.19.00 Liepājas Latviešu biedrības namā Liepājas Simfoniskais orķestris (LSO) aicina savus klausītājus…
Pirms pašiem Ziemassvētkiem mūžībā ir aizgājis ilggadējais Liepājas Simfoniskā orķestra diriģents un vadītājs,…
Šī gada decembrī Liepājas Simfoniskais orķestris (LSO) savus klausītājus aicina baudīt īpašu Ziemassvētku…
Starptautiskais Pianisma zvaigžņu festivāls, ko kopš 1993.gada organizē Liepājas Simfoniskais orķestris, 2012.gada martā.
No šodienas līdz piektdienai Liepājas skolās turpinās Liepājas Simfoniskā orķestra (LSO) koncertcikls skolu…

24.novembrī plkst.19:00 Liepājas Latviešu biedrības namā koncertcikla Eiropas dārgumi ietvaros Liepājas Simfoniskais orķestris…

Jau šo sestdien, 19.novembrī plkst.19.00 Liepājas Olimpiskajā centrā un 22.novembrī plkst.19.00 Latvijas Nacionālajā…

18.novembra svētku koncertu, ko Dailes teātrī rīko Valsts prezidenta kanceleja, diriģenta Atvara Lakstīgalas…

Valsts svētku ieskaņā 12.novembrī plkst.19:00 Rīgā, Lielajā Ģildē Liepājas Simfoniskais orķestris (LSO) sniegs…

29.oktobrī plkst.18:00 Rīgā, Lielajā Ģildē Liepājas Simfoniskais orķestris sadarbībā ar RTU vīru kori…

21.oktobrī plkst.19:00 Liepājas Latviešu biedrības namā atskanēs jaunizveidotā cikla Eiropas dārgumi koncerts Romantisma…

Sestdien, 22.oktobrī, plkst.18:00 Bauskas pils muzejā notiks LSO koka pūšamo instrumentu ansambļa Amber…

14.oktobrī plkst.19:00 Liepājas Latviešu biedrības namā Liepājas Simfoniskais orķestris Fransa Rasmusena un citu…

Komponista Kristapa Pētersona rakstītais 2.Liepājas koncerts, ko bija paredzēts pirmatskaņot jau šo piektdien,…

1.oktobrī plkst.17:00 Liepājas Svētās Trīsvienības katedrālē izskanēs 10.Starptautiskā Ērģeļmūzikas festivāla noslēguma koncerts.

Jau šodien Liepājā atskanēja pirmais koncerts no jaunizveidotā koncertcikla skolu jaunatnei Laikmetu kodi…

3.oktobrī plkst.19:00 Liepājā, Promenade Hotel Hika zālē savas Eiropas tūres ietvaros ar Liepājas…

Ievērojamais vācu diriģēšanas profesors Lucs Kēlers Liepājas Simfoniskajam orķestrim (LSO) pasniedz vērtīgu dāvanu…

Liepājas Simfoniskais orķestris jaunajā sezonā piedāvā bagātīgu un daudzveidīgu mūzikas repertuāru.

Liepājas Simfoniskais orķestris savu jauno koncertsezonu atklās 22.septembrī plkst.19:00 Ventspils Teātra namā Jūras…

11.septembrī plkst.17:00 Liepājas Latviešu biedrības namā Liepājas Simfoniskais orķestris diriģenta Andra Veismaņa vadībā…

1.septembrī plkst.20:00 Dzintaru koncertzālē Liepājas Simfoniskais orķestris diriģenta Andra Veismaņa vadībā sniegs emocionāli…

27.un 28.augustā Balvu muižā divpadsmito reizi norisināsies Balvu kamermūzikas festivāls. Festivāla organizatori jau…

Ar izcilu koncertu publikas līdz malām piepildītā Sv.Jāzepa katedrālē noslēdzās teju visas vasaras…

Kā jau ziņojām iepriekš, jau rītvakar plkst.19:00 Liepājā Sv.Jāzepa katedrālē sadarbībā ar 14.Starptautisko…

Festivāla Liepājas vasara noslēguma koncertā 16.augustā plkst.19:00 Liepājas Sv.Jāzepa katedrālē izskanēs Kristapa Pētersona…

10.augustā plkst.19:00 Liepājā, Promenade Hotel Hika zālē izskanēs pēdējais festivāla Liepājas vasara 2011…

Liepājas Simfoniskā orķestra sniegumu mūziklā Vestsaidas stāsts varēs novērtēt arī Rīgas publika. Rīgas…

3.augustā plkst.19:00 Liepājā, Promenade Hotel Hika zālē izcilus kamermūzikas šedevrus atskaņos Liepājas Simfoniskā…

Festivāla Liepājas vasara kamermūzikas ciklu ar visai interesantu programmu turpinās Liepājas Simfoniskā orķestra…

23. jūlijā plkst.22:00 Ventspilī, Reņķa dārzā Liepājas Simfoniskais orķestris diriģenta Atvara Lakstīgalas vadībā…

Festivālu Liepājas vasara ar savu sniegumu bagātinās izcilā latviešu pianiste Elīna Bērtiņa tandēmā…

Nākamo trešdien, 13.jūlijā plkst.19:00 Liepājā, Promenade Hotel Hika zālē festivālā Liepājas vasara publikas…

Šo sestdien, 9.jūlijā plkst.19:00 Ventspilī, teātra namā Jūras Vārti Liepājas Simfoniskais orķestris sniegs…

Festivāla Liepājas vasara kamermūzikas ciklā skanēs gan klasika, gan džezs. Koncertu ar nosaukumu…

Pēc veiksmīgā koncerta festivālā Liepājas vasara, Liepājas Simfoniskā orķestra koka pūšamo instrumentu ansamblis…

Festivāla Liepājas vasara kamermūzikas cikla turpinājumā 29.jūnijā plkst.19:00 Liepājā, Promenade Hotel Hika zālē…

Ar burvīgu koka pūšamo instrumentu ansambļa Amber Sound Quintet koncertu trešdien, 15.jūnijā plkst.19:00…

Piektdien, 3.jūnijā pēc Liepājas Simfoniskā orķestra lūguma Liepājas domes pārstāvji prezentēja LSO mūziķiem…

11.jūnijā plkst.19:00 Liepājas Latviešu biedrības namā ar burvīgu opermūzikas programmu uzstāsies klausītāju tik…

Jau pēc nedēļas, 9.jūnijā plkst.19:00 Liepājā, koncertestrādē Pūt, vējiņi! festivāls Liepājas vasara turpināsies…

Sestdien, 4.jūnijā plkst.19:00 Dzintaru koncertzālē Liepājas Simfoniskais orķestris diriģenta Atvara Lakstīgalas vadībā muzicēs…

Svētdien, 29.maijā, plkst. 19:00 Lielajā ģildē unikālā simfomugama koncertā saspēlēsies Liepājas Simfoniskais orķestris…

Festivāla LIEPĀJAS VASARA koncerts VĪNES KLASIKAS PĒRLES tiks atskaņots arī mazākos Kurzemes kultūras…

25.maijā plkst.19:00 Liepājas Latviešu biedrības namā pasaules slavenais vijolnieks Gidons Krēmers un Kremerata…

LSO aicina klausītājus uz lieliskā komponista Agra Engelmaņa piemiņas koncertu šo ceturtdien.

No 25.maija līdz 16.augustam Liepājā notiks tradīcijām bagātais festivāls Liepājas vasara.

Liepājas Džeza dienu ietvaros Liepājas Simfoniskais orķestris muzicēs kopā ar Latvijas populārās mūzikas…

Liepājas Simfoniskais orķestris savu koncertsezonu noslēgs ar lielisku koncertu SIMFONISKĀS DEJAS.

LSO kontrabasu grupas koncertmeistars Aivars Meijers rītdien kopā ar Niku Gothamu un vokālo…
15. aprīlī plkst.19:00 Liepājas Latviešu biedrības namā un 16.aprīlī Rīgā Lielajā ģildē LSO…
Ar labākajiem latviešu pianistiem noslēgsies XIX Starptautiskais Pianisma zvaigžņu festivāls.
NIKOLAJ BENTZON TRIO XIX Starptautiskajā Pianisma zvaigžņu festivālā piedāvās īpašu programmu.
XIX Starptautiskā Pianisma zvaigžņu festivālā spožu poļu mūziķu izpildījumā izskanēs Lista klavierkoncerti.

Nupat Rīgā, Latvijas Nacionālajā operā notika Latvijas Lielās Mūzikas balvas 2010 apbalvošanas ceremonija.

XIX Starptautiskā Pianisma zvaigžņu festivāla atklāšanas koncertu skatieties delfos jeb LNR!

Festivāla Liepājas vasara kamermūzikas ciklu ar visai interesantu programmu turpinās Liepājas Simfoniskā orķestra stīgu kvartets B.E.E.R.

uz augšu

« Oktobris 2016 »