Liepājas Simfoniskais orķestris ir īpašas skaņas orķestris. Tā skaņā satiekas skaistums un patiesība, pieredze un aizrautība, tiešums un smalkjūtība.

Liepājas Simfoniskā orķestra īpašais skanējums radies unikālajā vietā pie Baltijas jūras – Liepājā. Vējiem bagātā pilsēta nes dziļas kultūras tradīcijas. Šeit ir dibināta pirmā filharmoniskā biedrība ar simfonisko orķestri Baltijas valstīs, ilgstoši darbojies operteātris. Arī Latvijas rokmūzikas sirds pukst tieši Liepājā, un savulaik džeza mūzika bigbendu un dažādu ansambļu skanējumā caurauda pilsētas ikdienu.

Rūpīgi kopts, Liepājas Simfoniskā orķestra skanējums vairāk kā simts gadu laikā izaudzis līdz atpazīstamai, klasiskai un neapstrīdamai vērtībai. Diriģenti, solisti un klausītāji labprāt atgriežas Liepājas skaņas fascinējošajā laukā, baudot orķestra spēles profesionālo un emocionālo kvalitāti. Liepājas Simfoniskā orķestra skanējumā atspoguļojas savstarpēja cieņa, vēlme vienmēr atdot no sevis labāko, sirsnība un unikālu talantu kopums, ko veido tā mūziķi.

Liepājas Simfoniskais orķestris ir klasisks simfoniskais kolektīvs, kas nes dižā Eiropas simfonisma tradīcijas. Orķestra spēks ir kompetence Eiropas klasiskās un romantiskās mūzikas atskaņošanā. Džeza un rokmūzikas stilistikas pārvaldīšana ļauj tam uzrunāt plašas auditorijas un rast arvien jaunus Liepājas Simfoniskā orķestra draugus. Skaņas mīlestība Liepājas Simfonisko orķestri vieno ar cilvēkiem visā pasaulē neatkarīgi no vecuma, ādas krāsas vai nodarbošanās.


« Oktobris 2016 »